Mūsų užuolaidinių audinių kolekcija
Čia jūs galite susipažinti su naktiniais ir dieniniais audiniais, kuriuos mes turime.
Kaip su mumis susisiekti
Jeigu jūs turite klausimų ar norite užsisakyti užuolaidas. Tiesiog paskambinkite mums
Taip pas jūs galite palikti užklausą ir mes patys jums paskambinsime
UAB "Curtain Group"


Polocko 4b-20, LT-01204, Vilnius
Soc. tinklai: Facebook | Instagram | Youtube
Susisiekite su mumis bet kuriuo patogiu būdu:

Sunkiai krentantis veliūras

Veliūras – dailus ir minkštas, gana lengvas audinys, kurį malonu liesti. Tai pūkinis audinys iš kočiotinių verpalų. Jam būdingas tankus minkštų trumpų pūkų paviršius. Veliūras – prabangi ir mus lepinanti medžiaga, kuri sukuria jaukią atmosferą kambaryje. Šis audinys turi įvairių naudingų savybių – nors yra prabangus, tačiau tuo pačiu ir labai tvirtas bei elastingas, atsparus susidėvėjimui, nepraranda formos. Medvilninis veliūras yra sunkesnis nei sintetinis, ne toks tamprus, tačiau natūralaus pluošto. Vis dėlto, veliūro pūkeliai laikui bėgant nusitrina, todėl šiam audiniui reikia rūpestingos priežiūros.

Mažas dėmes rekomenduojame valyti sudrėkinta ir gerai nusausinta porolono kempine. Galima skalbti ir skalbyklėje, tačiau siekiant, kad gaminys neprarastų savo spalvos, kokybės ir formos, nerekomenduojame skalbiant viršyti 30 °C temperatūrą.

Nurodyta kaina - už vieną medžiagos metrą, be pasiuvimo.
Nurodytas kiekis - metrų skaičius.

Į kainą įskaičiuoti kabliukai ir juostelė. Audinys bus išlygintas ir paruoštas pakabinimui.

Svarbu! Prekės spalva realybėje ir nuotraukoje gali skirtis dėl ekrano nustatymų ar pasirinkto apšvietimo fotografuojant.

Priežiūra:
Аudinį skalbkite rankomis arba švelniu režimu ne aukštesnėje kaip 30-40 °C temperatūroje. Pasirinkite minimalų sukimo režimą, tačiau geriausia - rankinis skalbimas. Prieš skalbimą rekomenduojame užuolaidas išsiurbti. Mažas dėmes rekomenduojame valyti sudrėkinta ir gerai nusausinta porolono kempine.
Made on
Tilda